Zapowiedź meczu: Michałowianka – Orzeł. Przerwać złą passę.

Ligowe rozgrywki nabierają tempa. Już jutro o godz. 17:00 na boisko w Michałowicach wybiegną piłkarze Michałowianki oraz Orła Piaski Wielkie by rozegrać mecz 5 kolejki.

Po dobrym początku, obu drużynom nie wiedzie się najlepiej w aktualnych rozgrywkach. Zarówno Michałowianka jak i Orzeł swoje jedyne do tej pory punkty zdobyły na początku rozgrywek. Michałowianka pokonała wtedy u siebie KS Olkusz 2:0, a Orzeł uratował jeden punkt remisując w wyjazdowym meczu z Sosnowianką 2:2 oraz pokonał na własnym boisku Pcimiankę 3:2. I tak Michałowianka po 4 kolejce zajmuje 13 miejsce z trzema punktami a Orzeł 12 mając o jeden punkt więcej.

Pojedynek sąsiadów z tabeli będzie bardzo ważny dla obu drużyn. Każda z nich chce przerwać złą passę i wreszcie zapunktować. Przegrany tego meczu zapewne zagości na dłużej w dolnych rejonach tabeli. Faworytem spotkania wydają się być gospodarze ze względu na atut swojego boiska. Ale Orzeł już nie raz pokazał że potrafi walczyć na wyjazdach i zdobywać punkty. Zapowiada się więc ciekawy mecz a kto będzie lepszy przekonamy się już jutro.