Dalej bez punktów

ORZEŁ Piaski Wielkie – CLEPARDIA Kraków 1:3 (1:0)

38′ Marek Szaroń 1:0
80′ Łukasz Kowalczyk 1:1
83′ Paweł Michalski 1:2
90’+ Paweł Michalski 1:3

Sędziował: Radosław Wilk – Kraków
Żółte kartki: Alan Lepiarz (Orzeł) – Łukasz Kowalczyk, Paweł Michalski (Clepardia).
ORZEŁ: Toporowski – A. Wiśniewski, Wolak, Szaroń, Kapera (63′ Sawczuk), Lepiarz, Petho, Studnicki, Wajda, Jurek (63′ Śliski), Kozieł. Trener: Jan Cyniewski.
CLEPARDIA: Murzański – Bem (63′ Marek), Kowalczyk, Sajdak, Kupiec, Kania, Próchno, Kawa (90′ Ziemba), Wojniak, J. Mączyński (46′ Błasiak), Michalski. Trener: Krzysztof Król.
Orzeł zdobył prowadzenie w 38 minucie po strzale Szaronia i kontrolował przebieg meczu. Wydawało się że druga bramka dla gospodarzy jest kwestą czasu. Niestety, bramka dla gospodarzy nie padła a goście dążyli ambitnie do wyrównania. Cel osiągnęli na 10 minut przed końcem kiedy po rzucie rożnym celnie głową uderzył Kowalczyk, a trzy minuty później Michalski wykorzystał błąd obrońcy Orła i było 1:2. Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry ponownie Michalski.
Gospodarze przegrali mecz, który powinni wygrać.Szkoda.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu ze spotkania.