KS Orzeł w programie “Sportbonus dzieciom”

Dołącz do Nas! 11 października ruszyła największa akcja społeczna w historii polskiego sportu “Sportbonus Dzieciom”! Orzeł Piaski Wielkie już jest w grze o sprzęt sportowy, wyjazd na zimowisko czy spotkanie z polskimi olimpijczykami przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi dla naszych podopiecznych! “Sportbonus Dzieciom” to jedyny w swoim rodzaju program społeczny, który promuje rozwój sportu dzieci i młodzieży na tak dużą skalę.
Nie zwlekaj z decyzją, oddaj swój głos na KS Orzeł Piaski Wielkie!

https://www.sportbonus.pl/…/ks_orzel_piaski_wielkie_krakow-…


Drodzy Rodzice głosy możecie oddawać w prosty sposób:
• Robisz zakupy kilka razy w tygodniu – z pewnością znajdziesz swoje ulubione marki wśród 800 sklepów partnerskich. Głosuj na Nasz Klub poprzez transakcje – dodatkowy głos za każdą transakcję.
Sklepy partnerskie to m.in.: BP, Tesco, Empik, Booking.com, Bartek, Decatlon, 4F, Media Markt, KFC Dostawa, Agata Meble, Elektro.pl, Zelando, Pizza Hut, Smyk, Black Red White, Auchan Direct.pl i wiele innych;

• Płacisz kartą płatniczą za codzienne zakupy– zarejestruj kartę, dzięki temu środki finansowe dla Klubu będą naliczać się same. Z każdej Twojej transakcji kartą – dodatkowe 3 głosy za każdą zgłoszoną kartę.

To proste: logujesz się , kupujesz – głosujesz! Głosy zdobywasz – wygrywasz!