Emocjonująca Niedziela Żaków

Dzisiejsza niedziela była bardzo pracowita dla obu roczników naszych Żaków. W czasie gdy rocznik 2009 startował w turnieju halowym rozgrywanym w hali KS Orzeł, rocznik 2010 szykował się do boju o punkty w Halowych Mistrzostwach Krakowa.

Turniej w hali KS Orzeł jak zwykle, przyciągnął świetne drużyny nie tyko z Krakowa ale i Małopolski. Przy Niebieskiej wystąpiły Limanovia, Dunajec Nowy Sącz, Garbarnia ale i lokalni rywale Prądniczanka, Bieżanowianka, Bronowianka, AP Wieliczka, Futbolica i Polonia Kraków. Gospodarze byli reprezentowani przez dwie drużyny Czerwonych i Niebieskich. Cały turniej stał na wysokim poziome a że był rozgrywany bez klasyfikacji wszyscy byli zwycięzcami. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, a zawodnicy medale i duuużo słodyczy.

Bardzo dobrze spisały się Żaki z rocznika 2010 w inauguracyjnych meczach Halowych Mistrzostw Krakowa. W hali Bronowianki pokonali oni w swoich pierwszych meczach drużyny Borku Kraków i Milenium Skawina, prezentując bardzo dobrą organizację gry, ambitną walkę i piękne bramki. Tym samym Orzeł zdobył komplet punktów na inaugurację.
Wyniki:
Borek – Orzeł 0:2
Orzeł – Milenium Skawina 3:1