Seria podtrzymana

źródło - MZPN Kraków

Młodziki Orła  (rocznik 2005) kontynuują serię zwycięstw w tegorocznych rozgrywkach Halowych Mistrzostw Krakowa. W minioną niedzielę pokonali MKS SMS Kraków 2:1 oraz UMKS Olimpic Kraków 6:0. Tym razem (prawie po równo) łupem bramkowym podzielili się Kacper Ożóg, Kuba Żychowski i Igor Skrzela.
Mecz z SMS-em nie był łatwym pojedynkiem.Rywal grający wysokim pressingiem, przy dużym zaangażowaniu przez długi czas nie pozwalał narzucić drużynie Orła swojego stylu gry. I to SMS  jako pierwszy zdobył gola. To wydarzenie dobudziło naszych chłopców – szybko odrobili straty a już po chwili prowadzili 2:1. Do końca meczu piaszczańska młodzież stworzyła sobie jeszcze kilka sytuacji, jednak piłka nie chciała już więcej razy wpaść do bramki przeciwnika. Ale gorąco było również pod bramką Orła, Marcin Chudziak dwukrotnie wybronił sytuacje sam na sam.
Drugi mecz praktycznie bez historii. Już po 8 minutach Orzeł prowadził 3:0 i później tempo meczu spadło. Skończyło się na 6 bramkach, ale gdyby skuteczność była nieco lepsza, to wynik meczu mógł być dwucyfrowy.
Po czterech kolejkach z kompletem punktów i bilansem bramkowym 15:2  Orzeł otwiera tabelę grupy A młodzików.
Teraz przed naszą drużyną dłuższa przerwa. Do rozgrywek HMK wraca ona 10 marca 2018.