Orzeł pokonał Prądniczankę

W kolejnym zimowym sparingu, rozegranym na boisku Nadwiślanu, Orzeł pokonał piątoligową drużynę Prądniczanki 3:1.

W pierwszej połowie przeważała drużyna Marcina Jałochy. Najpierw po składnej akcji lewą stroną boiska i prostopadłym podaniu, bramkę dla Orła strzelił  Zawodnik testowany IV. Drugiego gola zdobył Śliski, który zdecydował się na strzał z przed pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników Prądniczanki myląc bramkarza.

Po przerwie szansę gry dostała piaszczańska młodzież. Trener Jałocha wprowadził do gry trzech juniorów, którzy od tygodnia trenują z pierwszą drużyną (Wójcik, Zabzdyr i Cygan). Trzecia bramka dla Orła padła po strzale samobójczym. Przy trzy bramkowym prowadzeniu naszej drużyny przeciwnik zdobył honorowego gola.
W drużynie Orła ponownie nie zagrało, z rożnych względów, kilku podstawowych zawodników.

ORZEŁ – PRĄDNICZANKA 3:1 (2:0)
bramki dla Orła: Zawodnik testowany IV, Śliski, samobójcza.

Skład Orła: Zawodnik testowany I – Wiśniewski, Zawodnik testowany II, Bruzda, Zawodnik testowany III – Szczytyński, Śliski, Wajda, Zawodnik testowany IV – Strojek, Zawodnik testowany V oraz Toporowski, Kapera, Stasik, Wójcik, Zabzdyr, Cygan.