III miejsce trampkarzy w HMK!

W sobotę 3 marca turniej finałowy w Halowych Mistrzostwach Krakowa rozgrywali nasi trampkarze. Spośród czterech drużyn które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach rozlosowano pary półfinałowe. Nasi zawodnicy trafili na drużynę Hutnika I Kraków, zaś w drugiej parze zmierzyli się ze sobą Górnik Wieliczka i Hutnik II Kraków.

W meczu z Hutnikiem I Kraków nasz zespół popełnił niestety zbyt dużą liczbę błędów co w konsekwencji doprowadziło do wysokiej porażki, 0:6. Postawę naszych piłkarzy w tym meczu może tłumaczyć ranga rozgrywanych zawodów gdyż wystapili oni pierwszy raz na tym szczeblu rozgrywek. Wysoka przegrana w pierwszym meczu nie podcięła jednak skrzydeł i w meczu o III miejsce trampkarze Orła wyszli zdecydowanie bardziej skoncentrowani i mocno zdeterminowani do osiągnięcia dobrego wyniku. Mecz był bardzo ciekawy z dużą ilością bramek i zmiany wyniku. Trzykrotnie nasi zawodnicy wychodzili na prowadzenie jednak zespół Hutnika II Kraków konsekwentnie odrabiał straty. Bardzo dobrze w obronie spisywali się Nazimek, Duda czy Chochoł przerywając skutecznie ataki przeciwnika. Efektownie na połowę rywala wprowadzał piłkę Barański  i Szafraniec, a akcje skutecznie wykańczali Bąk i Dudzik. To właśnie ten ostatni został uznany przez koordynatora z ramienia MZPN-u, Pana Krzysztofa Szopę za najlepszego zawodnika naszego zespołu. W regulaminowym czasie remis 3:3, więc – karne! Barański , Dudzik, Homoncik i Bąk wytrzymali presję i skutecznie wykorzystali swoje jedenastki, a decydującego karnego na wagę zdobycia III miejsca w HMK pięknie obronił Szymek Szczęsny!!

Puchar za III miejsce w Halowych Mistrzostwach Krakowa Trampkarzy, w których wzięło udział 40 zespołów, wędruje do naszego klubu!! Brawo Orzeł!!!

Lista zawodników:
Karol Marynowski, Szymon Szczęsny, Karol Nazimek, Amadeusz Chochoł, Maciej Duda, Bartosz Tomana, Kamil Lis, Michał Dudzik, Paweł Barański, Grzegorz Szafraniec, Filip Homoncik, Miłosz Borowicki, Karol Lenik, Aleksander Dzido, Jakub Dyl, Patryk Bąk, Paweł Dużyk. Trener Tomasz Szczytyński.

Półfinał:

Orzeł – Hutnik I Kraków 0:6

Mecz o III miejsce:

Orzeł – Hutnik II Kraków 3:3, karne 4:3