HMK młodzików

źródło - MZPN Kraków

Swój start w tegorocznych Halowych Mistrzostwach Krakowa zakończyła drużyna młodzików starszych, która miała bardzo pracowity tydzień finiszując w tych rozgrywkach.

We wtorek 6 marca, zremisowali oni zaległy wyjazdowy mecz z Górnikiem Wieliczka 0:0
W sobotę 10 marca w sesji przedpołudniowej (pod balonem na Com Com Zone) pokonali Grzegórzki Go! 15:0 by za chwilę ulec Gwarkowi Wieliczka 1:2.Po południu odrabianie zaległości z ferii – dwa kolejne mecze w hali przy Niebieskiej. I tu zwycięstwa kolejno z Wieczystą 4:1 oraz Hutnikiem II 12:0.
Ostatecznie młodziki 2005 zakończyły rozgrywki z bilansem 7 zwycięstw, 1 remis oraz 2 porażki. Niestety jedna porażka to walkower za brak obecności w meczu przeciwko Nowej Proszowiance (termin meczu w czasie ferii zimowych!). Szkoda że Nowa Proszowianka nie wyraziła zainteresowania rozegraniem meczu w innym terminie, w przeciwieństwie do rywali z Wieliczki, Hutnika czy Wieczystej, za co im serdecznie dziękujemy.

Również drużyna młodzików młodszych nie próżnowała.W niedziele 04 i 11 marca rozegrali oni kolejne 4 mecze w Halowych Mistrzostwach Krakowa odnosząc 3 zwycięstwa (Prokocim 2:1, Wierzbowianka 3:1 i AS Progres III 4:0) oraz doznając jednej porażki (Zieleńczanka 3:5).