PCIMIANKA Pcim – ORZEŁ Piaski Wielkie 1:3 (1:1)

1:2 Sosnowski 52′
1:3 Kozieł 85′

Pcimianka: Migdał – Filipek, Bajak (85′ Zięba), Silczuk, Poniedziałek, Luberda, Pietrzyk (75′ Sadio), Czapla, Gładysz, Banik, Ciećko (60′ Szlachta).

Orzeł: Palczewski – Tarabuła, Kret, Uwakwe, Kutrzeba (65′ Wiśniewski), Szczytyński, Wajda (86′ Strojek), Śliski, Sosnowski, Kozieł, Mółka (46′ Petho).

Dopiero dziś piłkarze Orła zainaugurowali rundę wiosenną wyjazdowym meczem z Pcimianką. Wyjazd do Pcimia okazał się bardzo owocny, gdyż podopieczni Marcina Jałochy zdobyli 3 punkty pokonując Pcimiankę 1:3.

Początek meczu nie zwiastował zwycięstwa Orła. Już w 11 minucie meczu Kutrzeba nieprzepisowo powstrzymał atak zawodnika gospodarzy w polu karnym a rzut karny na bramkę zamienił Tomasz Ciećko. Gospodarze nie cieszyli się długo z prowadzenia. W 20 minucie spotkania, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzeniu głową Tarabuły, Jan Kret zdobył wyrównującą bramkę dobijając piłkę po niefortunnej interwencji bramkarza gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

W drugiej połowie Orzeł konsekwentnie dążył do strzelenia kolejnej bramki. W 52 minucie prowadzenie dał Sosnowski, który wykorzystał nieporozumienie obrońcy z bramkarzem gospodarzy zdobywając bramkę z najbliższej odległości.
Od tego momentu gospodarze starali się doprowadzić do wyrónania, ale Orzeł skutecznie się bronił groźnie kontratakując. Po jednym z takich kontrataków, w 85 minucie Kozieł zdobył trzecią bramkę dla Orła przypieczętowując zwycięstwo.