Zwycięstwo trampkarzy na inaugurację

ORZEŁ Piaski Wielkie – PODGÓRZE  Kraków 5:1 (3:0)
Bramki: Filip Homoncik 18′, Paweł Dużyk 31′, Paweł Barański 37′, Patryk Bąk 43′ i 51′.

Trampkarze naszego klubu, grający w I lidze okręgu krakowskiego, przystąpili do wiosennych rozgrywek. Pierwszy mecz nowego sezonu rozegrali oni we wtorkowe przedpołudnie, przy pięknej wiosennej pogodzie, na dobrze przygotowanym boisku Orła przy ul. Niebieskiej. Przeciwnikiem naszych młodych piłkarzy była drużyna Podgórza Kraków.

Od początku nasi zawodnicy mieli sporą przewagę nad przeciwnikiem i raz po raz atakowali drużynę gości. Pierwsza bramka padła po ładnym podaniu Karola Lenika z lewej strony boiska a w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Filip Homocik, który skutecznie wykończył akcję. Kilka minut później  Kacper Ożóg przedostał się lewą strona boiska pod pole karne przeciwnika i dograł piłkę do Pawła Dużyka, który dopełnił formalności. Jedną z ładniejszych akcji przeprowadził w drugiej połowie Paweł Barański. Minął on kilku rywali dryblingiem, kończąc akcję strzałem obok bramkarza drużyny gości. Na 4:0 podwyższył Patryk Bąk, który mocno pracował w linii pomocy wspierając akcje ofensywne drużyny. Również piąta bramka była autorstwa tego zawodnika. Rywale zdołali odpowiedzcie tylko jednym trafieniem.

Kolejny mecz nasi trampkarze rozegrają w najbliższą niedzielę o 10:00 w Skawinie a przeciwnikiem będzie drużyna Milenium.