UNIA Oświęcim – ORZEŁ Piaski Wielkie 1:1 (1:0)

1:1 Szczytyński 64′

UNIA: Stępień – Skrzypiec (70′ B. Ryś), Pluta, Balon, Pietraszko, Wilczak (80′ Grzywa), Jończyk, A. Ryś, Kaleta (55′ Ryszka), Lichota (50′ Dudzic), Praciak.

ORZEŁ: Kunek – Lepiarz (46′ Wiśniewski), Kret, Uwakwe, Kutrzeba (46′ Stasik), Wolak (46′ Jurek), Szczytyński, Śliski, Wajda (85′ Mółka), Sosnowski, Kozieł.

Żółte kartki: Pietraszko, Ryszka, Grzywa (Unia) – Kret (Orzeł).

Z wyjazdu do Oświęcimia piłkarze Orła przywieźli cenny punkt remisując z Unią 1:1.

Obie drużyny chciały w tym meczu zgarnąć komplet punków. Gospodarze po porażce z Dalinem Myślenice liczyli na łatwe punkty w starciu z Orłem. I wydawało się że ich plan się spełni bo do przerwy prowadzili 1:0. Prosty błąd obrońców Orła spowodował że gospodarze cieszyli się z prowadzenia. W tej części gry nasi piłkarze też mieli swoje okazje. Największe zagrożenie stwarzali oni ze stałych fragmentów gry.

W przerwie trener Jałocha dokonał aż trzech zmian co spowodowało, że Orzeł zagrał bardziej ofensywnie. Efekt przyszedł w 64 minucie. Uderzoną przez Sosnowskiego piłkę bramkarz Unii wypuścił z rąk a Szczytyński skutecznie skierował ją do siatki.
Do końca meczu trwała wyrównana walka o zwycięstwo, jednak żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali na swoją stronę i spotkanie zakończyło się remisem.