U-8: Orzeł zagrał w finale wojewódzkim o Puchar Tymbarku

Na obiektach ComCom Zone w Krakowie odbył się finał wojewódzki popularnego turnieju piłkarskiego dla dzieci pod nazwą “z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Jednym z finalistów w kategorii U-8 była drużyna Orła Pisaki Wielkie. Rozgrywki finałowe w tej kategorii toczyły się w grupach, z których najlepsze 8 drużyn uzyskało awans do ćwierćfinału. Nasza drużyna trafiła do grupy z Champions Olkusz, Halniaczkiem Cięcina i AMO Tranów. Właśnie ta ostatnia drużyna zajęła pierwsze miejsce w grupie i uzyskała awans do ćwierćfinału. Jak się później okazało, drużyna AMO Tranów zagrała w Wielkim Finale U-8 z SP 2 Zakopane przegrywając po zaciętym meczu 2:3. Orzeł ostatecznie uplasował się na drugim miejscu w grupie i na tym etapie zakończył swój udział w tych rozgrywkach.

Na koniec nasi młodzi zawodnicy otrzymali nagrody od firmy Tymbark, medale od PZPN-u oraz zostali uwiecznieni na pamiątkowym zdjęciu z maskotką turnieju, Kubusiem.

Wyniki meczów Orła:
Orzeł – Halniaczek Cięcina 1:1 , bramka Piotrek Babiński
Orzeł – AMO Tarnów 2:4, bramki Piotrek Babiński i Błażej Wiatrowicz
Orzeł – Champions Olkusz 6:0, bramki Piotrek Babiński i Marcin Berezka po 2, Igor Sobota i Bartek Sobota po 1.

Orzeł wystąpił w składzie: Piotrek Babiński, Marcin Berezka, Marcel Ciastoń, Wojtek Łach, Kacper Osak, Wojtek Prendota, Mateusz Pulchny, Bartek Sobota, Igor Sobota, Błażej Wiatrowicz, trener Maciej Śliski.