3. Krakowskie Forum Sportu

W sobotę, 8 września, na terenie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, zorganizowane zostało 3. Krakowskie Forum Sportu. Wydarzenie miało na celu proporcję krakowskich klubów sportowych oraz aktywnego i zdrowego wypoczynku. Dzieci i rodzice mogli poznać krakowskie klubu sportowe i zapoznać się z ich ofertą. W wydarzeniu tym uczestniczył również K.S. Orzeł. Przedstawiciele Szkółki Piłkarskiej naszego klubu prezentowali ofertę i zachęcali do treningów w K.S. Orzeł.

W tym samym czasie, na terenie stadionu im. Henryka Reymana, odbył się panel szkoleniowy dla władz klubów sportowych. Tematem szkolenia były nowoczesne metody zarządzania klubem sportowym w wymiarze społecznym i biznesowym.

Na koniec, z władzami klubów sportowych spotkał się Prezydent Krakowa Pan Jacek Majchrowski.

W czasie tego spotkania była okazja do podziękowań za dotychczasową współpracę i rozbudowę infrastruktury sportowej oraz podzielenia się problemami z jakimi borykają się kluby dzielnicowe.

Prezydent Majchrowski zapewnił że miasto będzie dalej wspierać krakowskie kluby, które skupiają się na szkoleniu dzieci i młodzieży. Nie będzie natomiast wsparcia miejskiego dla sportu zawodowego.

W spotkaniu z Prezydentem Majchrowski uczestniczyli przedstawiciele władz naszego klubu.

 

Więcej o 3. Krakowskim Forum Sportu w linku poniżej:

http://www.zis.krakow.pl/3-krakowskie-forum-sportu-atrakcje-propozycje-klubow-aktywna-sobota-dla-malych-i-duzych?category=3&hl=pl