Dominacja młodzików Orła

W trzeciej kolejce ligi młodzików młodszych , nasi piłkarze podejmowali na własnym stadionie zespół Kmity Zabierzów. Już w trzeciej minucie po błędzie defensywy gości , piłkę przechwycił nasz zawodnik i w sytuacji sam na sam pewnie strzelił obok bezradnego bramkarza. Z biegiem czasu mecz stawał się coraz bardziej jednostronny. Przez bardzo długie fragmenty gry goście nie mogli wyprowadzić piłki ze swojej połowy. W pierwszej połowie po składnych akcjach zdobyliśmy jeszcze dwa gole . Druga część meczu miała podobny przebieg, nasi piłkarze dominowali na boisku. W przeciągu całego meczu zawodnicy Kmity mieli tylko jedną okazję na zdobycie gola.

Mecz zakończył się wygrana młodzików Orła 7:0. Można powiedzieć że to najmniejszy wymiar kary. Goście mieli ogrom szczęścia. Po strzałach naszych zawodników piłka czterokrotnie trafiała w słupek, a kilkanaście niemal ocierała się o słupek lub poprzeczkę.

Gratulacje dla zawodników i trenera. 

 

ORZEŁ – KMITA Zabierzów 7:0

Bramki : Kowalczyk 3’, Świderski 10’, Trąbka 20’, Wojniak 33’ 42’, Korzeń 53’, Kaczmarek 57’

Skład Orła: J.Jaromin, J.Jurczak, E.Daczewski, T.Świderski, M.Kaczmarek, M.Wojniak, B. Korzeń, T. Pachota, G. Kowalczyk , A.Krzywański, J. Łapczyński, B.Trąbka, P. Słowikowski.