Młodziki 2007: Hutnik pokonany

W kolejnym swoim ligowym meczu drużyna młodzików z rocznika 2007 podejmowała przy Niebieskiej rówieśników z Hutnika Kraków. Mecz ten można by zatytułować – “Festiwal Niewykorzystanych Sytuacji”. Od początku meczu nasi zawodnicy zaatakowali z animuszem, stwarzając dogodne sytuacje na zdobycie bramki. Zawody toczyły się pod dyktando naszej drużyny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla Orła.

Wydawało się że kolejne gole to tylko kwestia czasu. Niestety w drugiej połowie chyba ktoś zaczarował bramkę Hutnika. Mieliśmy kilkanaście doskonałych okazji na zdobycia gola, ale piłka trafiała w słupek lub przelatywała tuż obok niego. W drugiej połowie obie drużyny strzeliły po jednej bramce i mecz zakończył się zwycięstwem Orła 4:1. GRATULACJE.

Młodym zawodnikom Orła życzymy „zimnej głowy” i pełnej koncentracji przy wykańczaniu akcji.

ORZEŁ – HUTNIK II Kraków 4:1 (3:0).

Skład Orła: J.Jaromin, W.Bąkiewicz, B.Korzeń, T.Świderski, M.El-Mahdi, M.Wojniak 10’ ,T.Pachota, E.Daczewski, G.Kowalczyk 16 ’ , M.Pomietło 45’, J.Jurczak, B.Trąbka 22’ , J.Kozieł, A.Krzywański.