Kolejne punkty młodzików 2007

W kolejnym swoim  meczu ligowym młodziki młodsze podejmowały  na swoim obiekcie zespół Hat-Trick Skawina.  W pierwszych  minutach meczu gra toczyła się  w środku pola. Z upływem czasu  nasi zawodnicy osiągnęli przewagę , tworząc sobie kilka sytuacji strzeleckich. Młodzi piłkarze Orła przez długi czas nie mogli znaleźć recepty  na sforsowanie defensywy gości. Wysoko grająca obrona drużyny ze Skawiny co chwilę łapała naszych napastników na spalonym. Był to swoisty festiwal spalonych w wykonaniu naszych zawodników. Dopiero w 20 minucie Adrian Krzywański  zdobył prowadzenie dla Orła. Pierwsza połowa zakończyła się skromną przewagą  piłkarzy z Niebieskiej.

Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli mocno zmotywowani przez trenera  Kolańskiego, który w przerwie meczu  przeprowadził z nimi “męską rozmowę”. Już w trzeciej minucie drugiej części Maciek Wojniak  zdobył drugą bramkę, a następnie Grzegorz Kowalczyk dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Chwila nieuwagi  naszych defensorów  kosztowała nas utratę bramki, lecz kilka chwil później Maciek Kaczmarek zdobył  piątą bramkę dla Orła. W ostatniej  minucie meczu po mocnym  dośrodkowaniu  naszego zawodnika, piłka odbiła się od obrońcy  i wpadła do bramki gości. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Orła 6:1. 

Do zakończenia ligi pozostały jeszcze dwa trudne  mecze z Cracovią i Pogonią  Skotniki. Trzymamy kciuki.

ORZEŁ – HAT-TRICK Skawina 6:1 (1:0)

Bramki dla Orła:   Krzywański  20’, Wojniak 33’ , Kowalczyk 38’ 48’ , Kaczmarek 57’ i samobójcza.

Skład Orła :  J. Jaromin, W. Bąkiewicz, P. Bogusz, T. Świderski , T. Pachota , M. Wojniak, J. Jurczak , A. Krzywański,  G. Kowalczyk, M. Kaczmarek, P. Słowikowski, B. Trąbka, W. Kołacz