Pierwsza porażka

W dziesiątej kolejce rozgrywek nasze  młodziki z rocznika 2007 rozegrały wyjazdowy mecz z Cracovią.  Niestety  ulegliśmy drużynie pasów 3:1.

Można powiedzieć że gra cieszy, wynik mniej. Przez całą godzinę mecz był bardzo zacięty i wyrównany.  Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze, na co bardzo szybko odpowiedzieli nasi zawodnicy i było 1:1.  Chwilę później mogliśmy już prowadzić. Rzut wolny wykonywał  Adrian Krzywański. Jego strzał  trafił w poprzeczkę, a dobijający Mikołaj  El-Mahdi, trafił w bramkarza Cracovii.

Remis utrzymywał się bardzo długo. Niestety dwa błędy  w końcówce drugiej połowy sprawiły że nasi chłopcy schodzili z boiska ze spuszczonymi głowami. Niemniej jednak nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobry mecz i mimo porażki zasłużyli na pochwałę.

Przed nami mecz z Pogonią Skotniki. Stawką tej gry będzie drugie miejsce w rozgrywkach ligowych – sobota, 10 listopada, godz. 10:00, Stadion Orła.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym młodym piłkarzom!

 

CRACOVIA – ORZEŁ Piaski Wielkie 3:1 (1:1)

Bramka dla Orła :  Mikołaj El-Mahdi  15’

Skład Orła:  Jaromin, Trąbka,  Bąkiewicz, Bogusz, El-Mahdi, Jedynak,  Jurczak, Kaczmarek, Kowalczyk, Kozieł,  Krzywański, Pachota, Pomietło, Słowikowski, Świderski, Wojniak.