Remis w ostatnim meczu

W ostatnim meczu rundy jesiennej młodziki młodsze podejmowały na własnym stadionie drużynę Pogoni Skotniki. Stawką tego meczu było drugie miejsce w tabeli na zakończenie rundy.

Jeszcze pół godziny przed rozpoczęciem meczu boisko było spowite gęstą mgłą tak,  że nie było widać bramki po drugiej stronie boiska. Na szczęście równo z pierwszym gwizdkiem sędziego mgła się rozeszła, a po chwili pojawiło się nawet słońce.

Od samego początku mecz był bardzo wyrównany. Dało się zauważyć, że piłkarze gości są bardzo dobrze przygotowani motorycznie i  mecz nie będzie należał do łatwych. Nasi zawodnicy stworzyli  sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycie gola, w tym oddali dwa groźne strzały z dystansu trafiając w  poprzeczkę i słupek. Goście również  przeprowadzili kilka groźnych kontr, ale nasi obrońcy nie dali się zaskoczyć. Na pochwałę w drużynie Orła zasłużył Kuba Jurczak. W tym meczu zagrał bezbłędnie, był nie do przejścia świetnie odbierając i wyprowadzając piłkę. W drugiej połowie nasi chłopcy zagrali lepiej, ale niestety nie potrafili tego udokumentować  bramką.

Bezbramkowy remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. Jeden punkt zdobyty w tym meczu pozwolił nam uplasować się na drugim miejscu w tabeli. Pierwszą lokatę wywalczyła Cracovia, a za Orłem znalazły się drużyny Garbarni i Borku.

Wielkie gratulacje dla całej drużyny i trenera Kolańskiego.

 

ORZEŁ Piaski Wielkie – POGOŃ Skotniki 0:0.

Skład Orła:  Jaromin, Trąbka, Jurczak, Świderski, Słowikowski, Jedynak, Kozieł, Daczewski, Kowalczyk, Kaczmarek, Pachota, El-Mahdi, Wojniak.