Czwarte miejsce żaków 2010 w Sportini Cup!

Bardzo dobrze spisały się żaki starsze Orła w mocno obsadzonym, turnieju Sportini Cup. Walka toczyła się na obiektach J&J Sport Center w Skotnikach a mecze stały naprawdę na wysokim poziomie jak na tę kategorię wiekową.

Najwięcej emocji dostarczył mecz z Wisłą Kraków. Orzeł przegrywał najpierw 2:0 a później 3:1 aby po emocjonującej końcówce ostatecznie zremisować 3:3.

Zwycięzcą turnieju została drużyna DAP Dębica, która w meczu decydującym o pierwszym miejscu pokonała Polonię Kraków 3:0. Orzeł po porażce w ostatnim meczu z Borkiem Kraków 1:2, oczekiwał na wyniki innych drużyn (była szansa na 2 miejsce). Niestety,  rywale nie zagrali dla Orła i ostatecznie nasze żaki uplasowały się w stawce 10 drużyn tuż za podium. Na pocieszenie “orłom” pozostał fakt że byli jedyną drużyną, która wygrała ze zwycięzcą turnieju DAP Dębica.


Wyniki Orła:
Orzeł – Rejo Kijów 2:1
Orzeł – Hałyczyna Lwów Czerwoni 2:1
Orzeł – Polonia Kraków 0:3
Orzeł – Wisła Kraków 3:3
Orzeł – Hałyczyna Lwów Czarni 2:0
Orzeł – DAP Dębica 3:1
Orzeł – Borek Kraków 1:2
Bramki dla Orła zdobyli: Prendota 2, Sobota B. 2, Sobota I. 2, Berezka 2, Kaleta 1, Łach 1, Babiński 1, Pulchny 1, Przepolski 1.

Kolejność turnieju:
Liga Mistrzów
1. DAP Dębica 10 pkt.
2. Polonia Kraków 10 pkt.
3. Wisła Kraków 8 pkt.
4. Orzeł Piaski Wielkie Kraków 7 pkt.
5. Hałyczyna Lwów Czarni 4 pkt.
6. Borek Kraków 3 pkt.

Liga Europy
7. Rejo Kijów 7 pkt.
8. Szombierki Bytom 4 pkt.
9. Hałyczyna Lwów Czerwoni 3 pkt.
10. Garbarnia Kraków 2 pkt.

Skład Orła: Babiński, Berezka, Drochliński, Gadaj, Kaleta, Łach, Prendota, Przepolski, Pulchny, Sobota B., Sobota I., Wiatrowicz. Trener Maciej Śliski.