HMK: Komplet drugiej drużyny młodzików

Drużyna  młodzików grająca w Halowych Mistrzostwach Krakowa jako Orzeł II, również zainaugurowała rozgrywki odnosząc komplet zwycięstw.

W pierwszym swoim meczy zmierzyli się oni z drużyną  AP Wisła Brzeźnica.  Początek był bardzo wyrównany, gra toczyła się głównie  w środku pola. Z biegiem czasu nasi zawodnicy zyskali  przewagę i  zaczęli stwarzać groźne sytuacje podbramkowe.  Przewaga została udokumentowana  zdobyciem prowadzenia, jednak chwila nieuwagi  naszych obrońców  sprawiła że Wisła doprowadziła do wyrównania. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca, każda z drużyn chciała dopisać sobie trzy punkt. Ale to Orzeł zdobył zwycięską bramkę  po składnej akcji i ostatecznie zwyciężył 2:1.

W drugim meczu przeciwnikiem Orła był KS  Zwierzyniecki Kraków.  Mecz ten można zatytułować „ meczem niewykorzystanych sytuacji”. Nasi chłopcy szybko przejęli inicjatywę na boisku. Dość łatwo przedostawali się pod pole karne przeciwnika, stwarzając sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich. Niestety strzały w bramkarza, słupek lub poprzeczkę były normą. W końcu udało się objąć prowadzenie i wydawało się że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Dekoncentracja, jeden błąd i zrobiło się  1:1.  Podrażnieni tym faktem nasi zawodnicy ruszyli do ataku. Znowu kilka niewykorzystanych setek. Chwilę później nastąpiło przełamanie strzeleckie naszych piłkarzy. Szybko zdobyli trzy bramki i mecz zakończyli zwycięstwem  4:1 .

Komplet punktów na inauguracji rozgrywek halowych, to doskonały prezent świąteczny dla rodziców i trenera.  GRATULACJE.

 

Orzeł II – Wisła Brzeźnica 2:1

Orzeł II –  Zwierzyniecki 4:1

Skład Orła:  Jaromin, Kołacz, Świderski, Korzeń, Słowikowski, Wiecha, Walter, Pachota, Wojniak.