Przekaż 1% z podatku dla Orła

Klub Sportowy „ORZEŁ” Piaski Wielkie Kraków został beneficjentem Fundacji Sportowcy Dzieciom.

Celem fundacji jest popularyzacja sportu, kultury fizycznej i aktywności ruchowej wśród polskich dzieci oraz młodzieży. Fundacja działa na terenie całej Polski i posiadając status OPP pomaga takim klubom jak nasz w możliwości przekazania 1% podatku.

Strona fundacji: http://www.sportowcydzieciom.pl/

Nasza podstrona na stronie fundacji: http://www.sportowcydzieciom.pl/klub-sportowy-orzel-piaski-wielkie-krakow.html

Szkółka Piłkarska Orzeł Piaski Wielkie to projekt Klubu Sportowego „Orzeł” Piaski Wielkie Kraków, w ramach którego prowadzone są zajęcia piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat.

Dzieci uczestniczą w zajęciach pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej.

Naszym celem jest podnoszenie umiejętności piłkarskich, nauka pracy w grupie, wpajanie zasad fair-play jak również aktywizacja ruchowa od najmłodszych lat i stworzenie miejsca gdzie dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności piłkarskie pod okiem specjalistów.

Zgromadzone środki przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego, organizację turniejów, zakup upominków np. z okazji Dnia Dziecka oraz na rozwój naszego klubu.

 

DAROWIZNA

 

Możesz również w każdej chwili w roku przekazać na nasze konto beneficjenta dowolna kwotę darowizny, która będzie przeznaczona na cele statutowe naszego klubu.

Wpłaty darowizny możesz dokonać klikając w link poniżej: http://www.sportowcydzieciom.pl/strona-platnosci.html?profile=32e766c9a562594def241b8ea05b193c02ec984d