Orzeł testuje i przebudowuje drużynę

Podopieczni trenera Marcina Jałochy szlifują formę do nowego sezonu. Drużyna ma za sobą już trzy mecze kontrolne. Oprócz zaplanowanych wcześniej gier, trener piaszczańskiej drużyny postanowił rozegrać jeszcze pojedynki z Nadwiślanem (3:2) oraz Wróblowianką (8:0), w których przyglądał się grupie nowych graczy. Część z nich zagrała w dzisiejszym meczu przeciwko juniorom Wisły Kraków występującym w Centralnej Lidze Juniorów.

Mecz, rozegrany w Myślenicach, był dość ciekawym i wyrównanym pojedynkiem. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku boiska a sytuacji bramkowych  było niewiele.

W drugiej części wiślacka młodzież osiągnęła lekką przewagę co potwierdziła zdobyciem dwóch bramek. Zawodnicy Orła również mieli swoje okazje, ale ich nie wykorzystali.

 

WISŁA Kraków (CLJ) – ORZEŁ Piaski Wielkie 2:0 (0:0)

Skład Orła: Zawodnik testowany I – Lepiarz, Kret, Uwakwe, Jurek, Zawodnik testowany II, Zawodnik testowany III, Zawodnik testowany IV, Wajda, Sosnowski, Kozieł oraz Węgrzyn, Zabzdyr, Kutrzeba, Śliski, Kądziołka, Cygan, Strojek, Zawodnik testowany V.

Z drużyną pożegnali się już Mateusz Kunek (wyjazd za granicę), Tomasz Szczytyński (zrezygnował z gry), Sebastian Stróżyk (nie wznowił treningów), Przemysław Kapera (sprawy osobiste), Tomasz Wolak (kontuzja).