Wygrany sparing

Orzeł ma za sobą kolejny mecz kontrolny. W sobotnie popołudnie, na boisku Nadwiślanu, piaszczanie zmierzyli się z Zieleńczanką Zielonki i odnieśli zwycięstwo 4:3.

Trener Marcin Jałocha ciągle poszukuje optymalnego zestawienia drużyny, która powalczy o utrzymanie. W meczu z Zieleńczanką zagrała duża grupa zawodników testowanych. Część z tych graczy na pewno wiosną zobaczymy przy Niebieskiej.

Mecz toczył się pod dyktando drużyny Orła. Piaszczanie częściej utrzymywali się przy piłce i inicjowali groźne akcje. Drużyna Zieleńczanki ograniczała się do kontr, a niektóre z nich były bardzo groźne i mogły zakończyć się golami.

W pierwszej części gry podopieczni Marcina Jałochy zdobyli trzy bramki nie tracąc żadnej. Po przerwie chwila dekoncentracji kosztowała ich utratę 3 goli i wynik brzmiał 3:3.

Jednak pod koniec meczu Orzeł przechylił szalę na swoją stronę za sprawą jednego z zawodników testowanych.

 

ORZEŁ Piaski Wielkie – ZIELEŃCZANKA Zielonki 4:3 (3:0)

Bramki dla Orła: Zawodnik testowany IV  i Zawodnik testowany VI po 2.

Skład Orła: Zawodnik testowany I – Kądziołka, Zawodnik testowany II, Sadowski, Zawodnik testowany III, Zawodnik testowany IV, Śliski, Zawodnik testowany V, Zawodnik testowany VI, Strojek, Kozieł oraz Węgrzyn, Lepiarz.

W drużynie z różnych powodów nie zagrali Uwakwe, Kret, Kutrzeba, Jurek, Wajda, Sosnowski, Zabzdyr, Cygan.