DWIE WYGRANE MŁODZIKÓW I GRAD BRAMEK NA NIEBIESKIEJ.

W miniony weekend doskonałe występy w swoich ligach zanotowały dwa zespoły Młodzików. W sobotę drużyna grająca w lidze młodzika starszego podejmowała na swoim boisku zespół Kmity Zabierzów. Od pierwszej minuty meczu nasi zawodnicy osiągnęli przytłaczającą przewagę. Piłkarze z Zabierzowa przez długie fragmenty gry nie mogli wyprowadzić piłki ze swojej połowy. Nasi chłopcy wymieniając dziesiątki podań , grając bardzo płynnie stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Po kilkunastu minutach gry rozwiązał się worek z bramkami, co kilka minut bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z siatki. Mecz był jednostronny, a nasi goście momentami bezradni. Ostatecznie  zawody zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem Orła 11:0.

W niedzielę  zespół grający w lidze młodzika młodszego rozegrał mecz wyjazdowy  na Suchych Stawach z Hutnikiem Kraków.  Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny.  Stworzyliśmy sobie kilkanaście stuprocentowych sytuacji  i tylko nasi zawodnicy wiedzą jak to się stało,  że do przerwy zdobyliśmy tylko dwie bramki. W drugiej połowie gra wyrównała się, ale to my  w dalszym ciągu kontrolowaliśmy jej przebieg strzelając jeszcze trzy bramki.

Dobra postawa naszych zawodników bardzo cieszy. 

 

I LO MS: ORZEŁ – AP  KMITA  Zabierzów     11:0

I LO MM: HUTNIK Kraków  – ORZEŁ    0:5