Orzeł dopina kadrę

Do kadry Orła Piaski Wielkie dołączyło już czterech nowych gracz, którzy wzmocnią drużynę w jesiennych rozgrywkach IV ligi.

  1. Michał KOZIK, napastnik, poprzedni sezon spędził w Górniku Wieliczka dla którego zdobył 14 goli. Michał ma za sobą również występy m. in. w Wiślanach Jaśkowice i Garbarni Kraków.
  2. Marcin PIEKARSKI grający na pozycji prawego obrońcy. Podobnie jak Michał Kozik w poprzednim sezonie bronił barw Górnika Wieliczka. W przeszłości grał też dla SMS-u Kraków, Cracovii oraz Wiślan Jaśkowice.
  3. Mateusz CIESIELSKI, napastnik, który może też grać jako skrzydłowy pomocnik. W rundzie wiosennej był podstawowym graczem Dalinu Myślenice. Mateusz reprezentował też barwy Wisły Kraków i Garbarni Kraków.
  4. Fabian TATARSKI grający na pozycji lewego obrońcy. Ten gracz trafił do Orła z Lechii Sędziszów Małopolski, czołowej drużyny V ligi rzeszowskiej. Na swoim koncie ma występy w MULKS Pustynia i Igloopolu Dębica.

Wszystkich nowych zawodników witamy serdecznie przy Niebieskiej 2 i życzymy wielu udanych występów w barwach Orła Piaski Wielkie Kraków.