Orzeł testuje młodzież

W środę 1 lipca Orzeł rozegrał swój pierwszy mecz kontrolny przed startem nowego sezonu. Na stadionie przy ul. Niebieskiej gościł zespół Okocimskiego Brzesko. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 0:3.

Obie drużyny są na różnych etapach przygotowań. Dla gości był to już piąty mecz kontrolny w tym okresie. Orzeł jest dopiero na początku drogi i w pierwszym sparingowym starciu testował aż siedmiu zawodników. Zdecydowaną większość testowanych w tym meczu po stronie Orła stanowili młodzieżowcy. O ich  przydatności do drużyny zdecydują w najbliższym czasie trenerzy Nowak i Kolański.

Następny sparing Orzeł rozegra w sobotę o godz. 10:00 na własnym boisku a za przeciwnika będzie mieć drużynę juniorów Hutnika Kraków.

ORZEŁ Piaski Wielkie –  CANPACK OKOCIMSKI Brzesko 0:3 (0:0)

Bramki: Jakub Ogar, Dawid Lizak 2 (w tym jedna z rzutu karnego).

ORZEŁ I połowa: Palczewski – Michura, Kret, Bartosz, Testowany 1, Testowany 2, Uwakwe, Sulima, Śliski, Kądziołka, Ciesielski.

II połowa: Kunek – Pasionek, Testowany 3, Piekarski, Tatarski, Testowany 4, Kociołek, Putek, Testowany 5, Wdowiak, Testowany 6 oraz Testowany 7.

OKOCIMSKI KS: Larysz – Kulig, Mednel, Stolarz, Baran, Goryczka, Duda, Ogar, Lizak, Grzesicki, Bury oraz Wawryka, Kostecki, Kołodziej.