Remis w Niepołomicach

PUSZCZA II Niepołomice – ORZEŁ Piaski Wielkie 0:0

PUSZCZA II: Wróblewski – Anioł, Gałka, Karkoszka (68’ Zając), Gruszecki, Belski (56’ Wacławik), Jeziorski, Małota, Gołda (86’ Jagła), Wolak, Wojtaszek.

ORZEŁ: Palczewski – Tatar, Uwakwe, Bartosz, Kret, Kądziołka (61’ Tatarski), Sulima, Ł. Feret, Śliski (76’ Michura), Wcisło, Ciesielski.

Żółte kartki: Jeziorski (Puszcza II) – Wcisło, Ł. Feret (Orzeł).

Czerwona kartka: Ł. Feret 78’ (Orzeł) – druga żółta.

Sędziował: Bartosz Kamiński z Wadowic

Bezbramkowym remisem zakończył się pojedynek rezerw Puszczy Niepołomice z Orłem.

Stroną przeważającą w tym meczu była drużyna Orła a sam mecz mógł się podobać.

Orzeł prowadził szybką, składną grę a jego defensorzy nie pozwali na wiele młodym zawodnikom Puszczy II.

Już na początku meczu Jakub Wcisło próbował zaskoczyć strzałem głową bramkarza gospodarzy. Mocne uderzenie Jana Kreta z rzutu wolnego również padło łupem golkipera miejscowych.

W 40 minucie obronę Puszczy II próbowali razem rozmontować Mateusz Ciesielski i Maciej Śliski, jednak strzał pomocnika Orła w ostatniej chwili zablokował obrońca gospodarzy.

Tuż przed przerwą Orzeł rozegrał chyba najładniejszą akcję meczu. W jej ostatniej fazie Kacper Tatar dośrodkował w pole karne a Marcin Kądziołka, z ostrego kąta, trafił w słupek.

Po przerwie przyjezdnym nie brakowało okazji do strzelenia gola. Bardzo dobre sytuacje mieli Mateusz Ciesielski, Jakub Wcisło, Maciej Śliski i Jakub Sulima ale piłka po ich strzałach nie znalazła drogi do bramki gospodarzy.

W 70 minucie pięknym rajdem na lewej stronie popisał się Jan Kret, ale kiedy składał się już do strzału w polu bramkowym, piłkę zablokował mu powracający obrońca Puszczy II.

Od 78 minuty drużyna Orła musiała radzić sobie w dziesiątkę, ponieważ drugą żółtą kartę zobaczył Łukasz Feret.

Pomimo gry w osłabieniu, drużyna z Niebieskiej mogła się jeszcze pokusić o zdobycie zwycięskiego gola. W 85 minucie strzał Jakuba Wcisło bramkarz skierował z trudem na rzut różny.

Ostatecznie jednak goli nie było i bezbramkowy remis stał się faktem.

Teraz Orła czeka przerwa w ligowych rozgrywkach, ponieważ w 7 kolejce ma zaplanowaną pauzę.

marber