Zwycięstwo nad Górnikiem

Orzeł rozegrał kolejny mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Na boisku Areny Wieliczka drużyna Grzegorza Treli spotkała się z Górnikami z Solnego Miasta.

Prowadzenie w tym meczu objął Górnik. Prostopadłe podanie, między obrońców wykorzystał napastnik gospodarzy i zdobył gola dla miejscowych. W tym okresie mecz był dość wyrównany a gra toczyła się głownie na środku boiska.

W drugiej połowie uwidoczniła się przewaga Orła czego efektem były zdobywane gole.

Wyrównanie padło po dośrodkowaniu Macieja Śliskiego. W zamieszaniu w polu karnym, jeden z graczy gospodarzy skierował piłkę do własnej bramki.

Drugi gol dla Orła to świetne uderzenie z rzutu wolnego Fabiana Tatarskiego. Piłka po jego strzale wylądowała w samym „okienku” bramki Górnika.

Trzeci gol to też efekt strzału z rzutu wolnego. Przy tym golu Tomasz Kaczor kompletnie zaskoczył golkipera miejscowych.

Ostatnim sprawdzianem Orła przed rozgrywkami ligowymi będzie pojedynek z rezerwami Puszczy Niepołomice, który odbędzie się w piątek na boisku Areny Wieliczka.

GÓRNIK Wieliczka – ORZEŁ Piaski Wielkie 1:3 (1:0)

Bramki dla Orła: samobójcza, Tatarski, Kaczor.

Skład Orła: Siwiecki – Kret, Bartosz, Uwakwe, Sulima, Jurek, Kaczor, Wrona, P. Ciesielski, Śliski, Kozieł oraz Bonczyk, Tatarski, Kądziołka, P. Kociołek, Michura, Tomaszewski, Tomczuk, Filipczyk.