ORZEŁ Piaski Wielkie – SKAWINKA Skawina 3:1 (1:0)

3:1 Kasjusz Piwowarczyk 68’ z rzutu wolnego

ORZEŁ: Siwiecki – Kret, Uwakwe, Jurek, Sulima (82’ Michura), Kaczor, Wrona (76’ P. Kociołek), Śliski, Tatarski, P. Ciesielski (85’ Janusik), Kozieł (64’ Kądziołka).

SKAWINKA: Zachariasz – Banach, Marczyk, Mielcarek, Oleś (66 ‘Lenik), Nowak (60’ Sałek), Okarmus, Wcisło (84’ Młynarczyk), Pater, Grzesiak, Piwowarczyk.

Żółte kartki: P. Kociołek, Tatarski (Orzeł) – Banach, Pater, Lenik (Skawinka).

Sędziował Kamil Kołodziejczyk.

Orzeł sięgnął po kolejny komplet punktów a strzelecką formą ponownie błysnął Patryk Ciesielski.

Skawinka nie miała wiele do powiedzenia przy Niebieskiej 2. W pierwszej połowie goście ograniczali się głównie do kontrataków lub próbowali zaskakiwać defensorów Orła po rzutach rożnych.

Gospodarze grali cierpliwe i czekali na okazję do zdobycia gola. Ta nadarzyła się w 30. minucie. Po rozegraniu rzutu rożnego obrońcy ze Skawiny zdołali wybić piłkę, ale przechwycił ją Wojciech Jurek i ładnie podał do Jana Kreta. Zawodnik Orła ponownie posłał ją w pole karne, gdzie trafiła pod nogi Patryka Ciesielskiego. Ten napastnik z Niebieskiej ostatnio trafia regularnie i tak było i tym razem.

Druga część gry również należała do drużyny trenera Grzegorza Treli.

W 52. minucie piękną indywidualną akcją popisał się Fabian Tatarski. Przechwycił on piłkę w okolicy środka boiska, popędził lewą stroną, w polu karnym ograł obrońcę i posłał piłkę do bramki gości.

Kilka minut później było już 3:0. Ponowienie o sobie dali znać  Fabian Tatarski i Patryk Ciesielski. Pierwszy z nich dośrodkowywał z rzutu wolnego a drugi wykończył to dośrodkowanie celnym strzałem głową.

W 68. minucie jedna z nielicznych akcji gości zakończyła się rzutem wolnym z przed pola karnego. Do piłki podszedł Kasjusz Piwowarczyk i pięknym strzałem pod poprzeczkę zdobył gola dla Skawinki.

Do końca gry żadnej z drużyn nie udało się już strzelić kolejnych goli i mecz zakończył się zwycięstwem Orła 3:1.