Zwycięstwo i debiuty młodzieży

ORZEŁ Piaski Wielkie – PARTYZANT Dojazdów 2:0 (0:0).

1:0  Paweł Kociołek 72’

2:0  Krzysztof Kozieł 86’

ORZEŁ: Siwiecki – Michura, Hołuj, Uwakwe, Tatarski, Sulima, Kaczor, Wrona (57’ P. Kociołek), Śliski (85’ Ożóg), Dykacz (57’ Tomaszewski), Kozieł (88’ Łabuś).

PARTYZANT: Stolarski – Kotusiński, Linczkowski (85’ Gruchała), Gołąb, Kleszcz (57’ Trykalski), Matuszczyk, Kubacki (73’ Sprynca), Wójcik (57’ Rutka), Patryk Kalisz, Przemysław Kalisz, Wiatr.

Żółte kartki: Wiatr, Kotusiński (Partyzant).

Sędziował Paweł Bagan.

Orzeł dobrze rozpoczął sezon pokonując Partyzanta Dojazdów 2:0.

Drużyna gości łatwo skóry nie sprzedała i walczyła ambitnie do samego końca nie ułatwiając gospodarzom gry.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie na połowie przyjezdnych. W tym okresie Orzeł stworzył sobie kilka dobrych okazji do zdobycia gola ale do postawienia kropi nad „i” brakowało skuteczności. Tomasz Kaczor trafił strzałem z dystansu w poprzeczkę, a rajdy Fabian Tatarskiego, Krzysztofa Kozieła czy Mateusza Wrony kończyły się na obrońcach lub bramkarzu gości.

W drugiej połowie Orzeł dominował już całkowicie. Wreszcie w 72. minucie, po rozegraniu rzutu rożnego, dośrodkował Jakub Sulima a wprowadzony wcześniej na boisko Paweł Kociołek, strzałem głową pokonał Macieja Stolarskiego.

Drugi gol padł w 86. Minucie a jego zdobywcą był Krzysztof Kozieł, który po rozegraniu piłki z Dominikiem Tomaszewskim, strzałem z ostrego kąta ustalił wynik tego meczu.

W tym meczu na uwagę zasługuje fakt, że w składzie drużyny  gospodarzy wystąpiło sześciu graczy o statusie juniora a czterech z nich zaliczyło debiut w seniorskiej drużynie.