ORZEŁ Piaski Wielkie – WIECZYSTA II Kraków 0:2 (0:2)

ORZEŁ: Siwiecki – Tomaszewski, Hołuj, Uwakwe, Tatarski, Sulima, Kaczor, Śliski, Ożóg (46’ P. Kociołek), Kozieł, Karcz (46’ Dykacz).

WIECZYSTA II: Siryk – Guzik (80’ Fryc), Kalemba, Jampich, Niechciał, Suchan, Gawęcki, Nowicki (65’ Makuch), Banachowicz (73’ Sosnowski), Madejski (80’ Supel), Pachowicz (65’ Słonina).

Żółte kartki: Śliski, Kozieł, Uwakwe, P. Kociołek  (Orzeł) – Sosnowski (Wieczysta II).

Sędziował Tomasz Żelazny.

Mecz dwóch niepokonanych dotąd drużyn zakończył się zwycięstwem rezerw Wieczystej 0:2.

Pojedynek ciekawy i stojący na niezłym poziomie. W pierwszej połowie optyczną przewagę posiadali gracze z Chałupnika, którzy szybko objęli prowadzenie.

W 12 . minucie mocne zagranie z prawej stron boiska w pole karne Orła, celnym strzałem zakończył Kamil Banachowicz.

Orzeł próbował odgryźć się przeciwnikowi i świetną okazję ku temu miał Krzysztof Kozieł, ale jego strzał,  po rajdzie przez pół boiska, obronił golkiper Wieczystej.

Wynik podwyższył Hubert Pachowicz, który wykorzystał sytuację sam na sam z Michałem Siwieckim.

Druga część gry była już wyrównana. Podopieczni trenera Grzegorza Treli mieli swoje okazje. Strzał głową Krzysztofa Kozieła minimalnie minął słupek bramki gości.

Swoją okazję maił też Maciej Śliski, ale również jego strzał ominą bramkę Wieczystej.

Kolejnym przeciwnikiem Orła będzie Prokocim Kraków.