ORZEŁ Piaski Wielkie – PROKOCIM Kraków 5:0 (3:0)

ORZEŁ: Bonczyk – Tomaszewski, Hołuj, Uwakwe, Michura, Ożóg (62’ Karcz), P. Kociołek (71’ Partyka), Sulima (82’ Wrona), Śliski, Dykacz (P. Cieiselski), Kozieł (82’ Łabuś).

PROKOCIM: Najder – Śliwiński (60’ Jurczenko), Skałka (46’ Rybałtowski), Olszański (44’ Małecki), Fornalczk, Kil (80’ Sobczyk), Wolanin , Nowak, Kubański, Marut, Kucabiński.

Żółte kartki: Michura, P.Cieiselski (Orzeł) – Fornalczk, trener R. Oczkoś (Prokocim).

Sędziował Rafał Pąchalski.

Dzielnicowe derby nie przyniosły wielkich emocji. Orzeł gładko pokonał sąsiada z Prokocimia 5:0.

Już w 7. minucie Maciej Śliski idealnym podaniem uruchomił Jakuba Sulimę, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości.

Drugi gol dla drużyn z Niebieskiej był również autorstwa Jakuba Sulimy. Tym razem dobił on piłkę po strzale Michała Dykacza z ostrego kąta.

Tuż przed przerwą trzeciego gola dla Orła zdobył Krzysztof Kozieł, który głową zmienił kierunek lotu piłki po uderzeniu Michała Dykacza.

W drugiej połowie Orzeł ciągle kontrolował przebieg gry a goście z Prokocimia ograniczali się do kontrataków. W 65. minucie padła czwarta bramka dla Orła.  Patryk Ciesielski domknął z prawej strony  akcję Jakuba Sulimy z Krzysztofem Koziełem, a wynik meczu ustalił Wiktor Karcz ładnym strzałem z linii pola karnego.

Po rozegraniu sześciu kolejek spotkań, podopieczni trenera Grzegorza Treli zajmują w tabeli drugie miejsce z dorobkiem piętnastu punktów.

Kolejnym przeciwnikiem Orła, w meczu wjazdowym, będzie Grębałowianka.