GRĘBAŁOWIANKA Kraków – ORZEŁ Piaski Wielkie 1:2 (0:2)

0:1 Krzysztof Kozieł z rzutu karnego 27’

GRĘBAŁOWIANKA: Kokosza – Lis (46’ Niemiec), Ujda, Czekaj (86’ Lampart), Kaczmarski (68’ Kozioł), Zdziarski (46’ Gruchała), Kwater, Jakubus, Florkowski (68’ Firek), Bento Lopez, Wilczyński (46’ Pacyga).

ORZEŁ: Siwiecki – Partyka, Hołuj, Uwakwe, Michura, Sulima, P. Kociołek, Śliski, Dykacz (55’ Ożóg), Kozieł, P. Ciesielski (76’ Karcz).

Żółte kartki: Jakubas, Gruchała (Grębałowianka) – P. Kociołek, Ciesielski (Orzeł).

Sędziował Mariusz Kucia.

Orzeł zapisał kolejny komplet punktów na swoim koncie. Drużyna z Niebieskiej pokonała w wyjazdowym meczu Grębałowiankę 1:2.

Od początku meczu zarysowała się wyraźna przewaga graczy Orła, jednak długo nie mogli oni znaleźć recepty na zmasowaną obronę gospodarzy.

Bardzo aktywni w poczynaniach ofensywnych byli Krzysztof Kozieł, Patryk Ciesielski i Maciej Śliski, jednak ich strzały długo nie mogły znaleźć drogi do bramki Piotra Kokoszy.

Wreszcie w 27. Minucie w polu karnym gospodarzy faulowany był Maciej Śliski a Krzysztof Kozieł zamienił jedenastkę na gola dla Orła.

Tuż przed przerwą podopieczni trenera Grzegorza Treli podwyższyli prowadzenie.

Patryk Ciesielski otrzymał podanie od Krzysztofa Kozieła, przyjęciem piłki „zgubił” obrońcę i mając przed sobą tylko golkipera Grębałowianki zdobył drugiego gola dla Orła.

W przerwie gospodarze dokonali trzech korekt w składzie i na efekty nie trzeba było długo czekać.

W 48. minucie, wprowadzony w przewie na boisko, Bartłomiej Gruchała uśpił czujność obrońców Orła i ładnym strzałem pokonał Michała Siwieckiego.

Od tego momentu gra się wyrównała a gospodarze częściej gościli pod bramką Orła.

Drużyna z Niebieskiej odpowiadała kontratakami, po których groźnie strzelali Patryk Ciesielski, Filip Hołuj, Krzysztof Kozieł, Jakub Sulima.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Orzeł zainkasował komplet punktów.