Szybka gra i ładne gole

HUTNIK Kraków (U19) – ORZEŁ Piaski Wielkie 4:5 (2:4)

Orzeł ma za sobą trzeci wygrany mecz kontrolny. Tym razem drużyna z krakowskich Piasków Wielkich pokonała na sztucznym boisku Hutnika, drużynę juniorów tego klubu.

Wynik meczu otworzył Mateusz Wrona, który ładnie ograł z prawej strony obrońcę a następnie pokonał bramkarza gospodarzy. Na 2:0 podwyższył Krzysztof Kozieł.

Hutnicza młodzież nie dawała za wygraną i szybko doprowadziła do remisu. Kontaktowa bramka padła z rzutu wolnego a za chwilę szybka konta dała  wyrównanie.

Doświadczona drużyna Orła nie miała z tym problemu i przed przerwą dołożyła kolejne dwa gole a ich autorami byli Jakub Sulima i Tomasz Kaczor.

Po przerwie „Hutnicy” ruszyli ambitnie do odrabiania strat i zdobyli trzeciego gola. Chwilę później odpowiedział Orzeł. Szybką akcję lewą stroną i dogranie Fabiana Tatarskiego ładnym strzałem wykończył Krzysztof Kozieł.

Ostatnie słowo w tym pojedynku należało do gospodarzy, którzy zdobywając czwartego gola zmniejszyli rozmiary porażki.

Bramki dla Orła: Kozieł 2, Wrona, Sulima, Kaczor.

Skład Orła: Bonczyk – Partyka, Uwakwe, Jurek, Tatarski, Wrona, Łabuś, Kaczor, Śliski, Sulima, Kozieł oraz P. Kociołek, Tomaszewski, Michura, Kołodziejczyk, Matląg, Sz. Powałka, P. Powałka, Testowany.