Udany ostatni sprawdzian

ORZEŁ Piaski Wielkie – ORKAN Raba Wyżna 4:0 (2:0)

Drużyna Orła udanie zakończyła okres przygotowawczy. W ostatnim meczu kontrolnym, podopieczni Grzegorza Treli, pokonali na boisku Areny Wieliczka Orkan Raba Wyżna.

Gra była szybka i ciekawa. Drużyna z krakowskich Piasków Wielkich objęła prowadzenie już po kilku minutach gry za sprawą Dominika Tomaszewskiego. Drugi gol był autorstwa Mateusza Ciesielskiego.

Po przerwie, na 3:0 podwyższył Michał Dykacz, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą i pokonał bramkarza gości.

Wynik meczu ustalił strzałem z rzutu karnego Krzysztof Kozieł.

Piłkarze Orła wypracowali sobie jeszcze kilka dogodnych okazji do zdobycia gola, ale na przeszkodzie stał dobrze dysponowany bramkarz gości.

Bramki: Tomaszewski, M. Ciesielski, Dykacz, Kozieł z rzutu karnego.

Skład Orła: Lenio – Partyka, Uwakwe, Jurek, Hołuj, Wrona, Wajda, Testowany, M. Ciesielski, Tomaszewski, Kozieł oraz Bonczyk, Śliski, Tatarski, Sulima, P. Ciesielski, Dykacz, Michura.

Orzeł rozpocznie wiosenne rozgrywki meczem wyjazdowym w Dojazdowie z Partyzantem. Mecz rozpocznie się w sobotę 25 marca o godzinie 13:00.