Wysokie zwycięstwo i hattrick Patryka Ciesielskiego

ORZEŁ Piaski Wielkie – PIAST Wołowice 7:1 (3:1)

5:1 Michał Dykacz 78′

6:1 Patryk Ciesielski 79′

7:1 Patryk Ciesielski 90′

ORZEŁ: Lenio (80′ Bonczyk) – Partyka (46′ Hołuj), Uwakwe, Jurek, Tatarski (62′ Michura), Wrona, Kaczor (46′ Tomaszewski), Wajda (70′ Łabuś), M. Ciesielski, Śliski (62′ P. Ciesielski), Kozieł (70′ Dykacz).

PIAST: Kwarciak (60′ Bułat) – Galos (50′ Jędrzejczyk), Zaborowski, Kóska, Tomczak, Budziaszek, Grzesiak, Pytka (50′ Nowak), Ochmański (46′ Przebinda), Jasiołek, Owca.

Żółte kartki: Partyka, Jurek (Orzeł).

Sędziował Piotr Koźmiński.

Piast Wołowice nie miał zbyt wielu argumentów by przeciwstawić się drużynie Orła i ostatecznie poległ przy Niebieskiej.

Choć ambitnie grający goście objęli prowadzenie w 18. minucie po strzale Szymona Budziaszka, który wygrał pojedynek z młodym obrońcą gospodarzy i w sytuacji sam na sam pokonał Pawła Lenio, to z każdą kolejną minutą radzili sobie coraz gorzej.

Po stracie gola gracze Orła ruszyli do żwawszych ataków i już po chwili padło wyrównanie. Maciej Śliski zdecydował się na mocny strzał, nogę dołożył Wojciech Jurek zmieniając kierunek lotu piłki czym kompletnie zaskoczył Jakuba Kwarciaka.

Kilka minut później z prowadzenia cieszyli się już gracze Orła bo z podania Macieja Śliskiego skorzystał Mateusz Wrona.

Przed przerwą trzeciego gola dołożył Krzysztof Kozieł, który otrzymał podanie od Kamila Partyki.

Druga połowa to już wyraźna dominacja gospodarzy. Trzy gole dorzucił wprowadzony na boisko Patryk Ciesielski a jednym trafieniem popisał się Michał Dykacz.

Kolejnym przeciwnikiem Orła będzie Kmita Zabierzów. Pojedynek odbędzie się w sobotę 8 kwietnia o godzinie 11:00 na stadionie w Zabierzowie.