ORZEŁ Piaski Wielkie – SKAWINKA Skawina 2:0 (2:0).

ORZEŁ: Bonczyk – Partyka, Hołuj, Uwakwe, Tatarski, Sulima, Kaczor (88’ P. Kociołek), M. Ciesielski (75’ Łabuś), Wrona, Śliski, Tomaszewski (75’ Karcz).

SKAWINKA: Marczuk – Marczyk, Murawski, Zima, Piekarski, Wcisło (46’ Wrzoszczyk), Okarmus, Banach, Mielcarek, Kozik, Mikołajczak.

Sędziował Paweł Kukla.

W kolejnym meczu Orzeł pokonał na własnym boisku Skawinkę Skawina 2:0.

Sprawa wyniku tego meczu rozstrzygnęła się bardzo szybko. Już po szesnastu minutach gry drużyna z Niebieskiej prowadziła 2:0 a w obu przypadkach na listę strzelców wpisał się Mateusz Wrona.

W dalszym przebiegu meczu, drużynie Orał nie brakowało okazji na podwyższenie rezultatu, brakowało jednak skuteczności.

W 89. minucie kunsztem bramkarskim błysnął Szymon Bonczyk, który pewnie obronił rzut karny egzekwowany przez byłego gracza Orła, Michała Kozika.