CERTYFIKACJA PZPN

 
 

Z nieukrywaną satysfakcją i dumą informujemy, że Szkółka Piłkarska Orzeł Piaski Wielkie Kraków znalazła się w gronie 117 szkółek piłkarskich w Polsce, które otrzymały Złotą Gwiazdkę w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nasza radość jest tym większa, że  w Małopolsce takie wyróżnienie spotkało tylko 25 szkółek piłkarskich.

Złota Gwiazdka PZPN jest dla nas ogromnym wyróżnieniem sportowym i organizacyjnym, docenieniem naszej ciężkiej pracy w doskonaleniu umiejętności piłkarskich naszych młodych zawodników i kształtowaniu ich charakterów.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i dobre słowo. Dziękujemy rodzicom, zawodnikom i kadrze trenerskiej. Bez Was i waszego zaangażowania ten sukces nie byłby możliwy.

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich narzucił  naszemu klubowi  bardzo wysokie wymagania. Spełnienie ich nie było sprawą łatwą, ale daliśmy wspólnie radę!

Złota Gwiazdka PZPN zobowiązuje i motywuje nas do dalszej pracy na jak najwyższym poziomie. Stawiamy sobie kolejne cele, które pozwolą naszym młodym wychowankom rozwijać swoje umiejętności, spełniać sportowe ambicje i pasje.

Więcej o szkółce tutaj:

https://www.laczynaspilka.pl/certyfikowane-szkolki-pzpn,klub-sportowy-orzel-krakow-piaski-wielkie,32307229.html