HMK: Trampkarze z kompletem na inaugurację

źródło - MZPN Kraków

W sobotę 2 grudnia swoje rozgrywki w Halowych Mistrzostwach Krakowa rozpoczęli trampkarze. Pierwszym rywalem naszych zawodników urodzonych w 2003 i 2004 roku była drużyna Szkoły Futbolu ze Staniątek. Mecz był wyrównany, lecz dobra gra w defensywie oraz skuteczne wykończenie dwóch ładnych, składnych akcji przyniosło skutek w postaci wygranej 2:0. Czasu na odpoczynek nie było zbyt dużo, ponieważ nasza drużyna po 5 minutach musiała przystąpić do kolejnego meczu. Tym razem rywalem była drużyna Wieliczanki. W tym meczu wyraźną przewagę od początku mieli trampkarze Orła raz po raz atakując bramkę przeciwnika. Skuteczność tych akcji była bardzo dobra, ponieważ nasi zawodnicy pokonali bramkarza rywali aż siedmiokrotnie! Na pochwałę zasługuje cały zespół, który rozegrał bardzo dobre dwa mecze strzelając 9 bramek , nie tracąc przy tym żadnej!!

Zanim nasi zawodnicy rozegrają kolejne mecze w HMK 7 stycznia, najpierw sprawdzą swoich sił w najbliższą niedzielę w meczu sparingowym z trampkarzami Prądniczanki Kraków.

Wyniki:
Orzeł – Szkoła Futbolu Staniątki 2:0
Orzeł – Wieliczanka 7:0