TRANSFERY

Sezon 2022/2023 – jesień

Przybyli:

Rafał Kurlit (pomocnik) – Wieczysta Kraków – powrót z wypożyczenia

Paweł Sołtys (bramkarz) – Prokocim Kraków

Michał Dykacz (napastnik) – Cracovia

Filip Hołuj (obrońca) – AP Profi

Wiktor Karcz (napastnik) – z drużyny juniorów

Kaper Ożóg (pomocnik) – z drużyny juniorów

Mateusz Łabuś (pomocnik) – z drużyny juniorów

Kamil Partyka (obrońca) – z drużyny juniorów

Krzysztof Filipczyk (obrońca) – z drużyny juniorów

Ubyli:

Michał Bartosz (obrońca) – asystent trenera reprezentacji U-21

Jan Kret (obrońca) – sprawy osobiste

Wojciech Jurek (obrońca) – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

Dawid Tomczuk (pomocnik) – Orzeł Bębło

Gabriel Janusik (napastnik) – Kaszowianka Kaszów

Kuba Czyż (obrońca) – nie wznowił treningów

Sezon 2021/2022 – wiosna

Przybyli:

Krzysztof Kozieł (napastnik) – TS Węgrzce

Dawid Tomczuk (pomocnik) – Lot Balice

Mateusz Wrona (pomocnik) – z drużyny juniorów

Dominik Tomaszewski (pomocnik) – z drużyny juniorów

Ubyli:

Dawid Żeliszczak (napastnik) – Jutrzenka Giebułtów

Rafał Kurlit (pomocnik) – Wieczysta Kraków

Mateusz Ciesielski (napastnik) – długotrwała kontuzja

Patryk Balawender (pomocnik) – nie wznowił treningów

Nikodem Jakubowski (pomocnik) – nie wznowił treningów

Sezon 2021/2022 – jesień

Przybyli:

Mariusz Papież (bramkarz) – Pasternik Ochojno

Tomasz Kaczor (pomocnik) – Jutrzenka Giebułtów

Patryk Ciesielski (napastnik) – Świt Krzeszowice

Dawid Żeliszczak (napastnik) – Wiarusy Igłomnia

Michał Siwiecki (bramkarz) – Sokół Kocmyrzów

Patryk Balawender (pomocnik) – Świt Krzeszowice

Bartosz Kociołek (pomocnik) – z drużyny juniorów

Rafał Kurlit (pomocnik) – z drużyny juniorów

Nikodem Jakubowski (pomocnik) – z drużyny juniorów

Kuba Czyż (obrońca) – AP 21 Kraków

Ubyli:

Hubert Makowski (bramkarz) – JKS Jarosław

Jan Krok (pomocnik) – Kolejarz Stróże

Jakub Wcisło (napastnik) – TS Węgrzce

Ifeanyi Nwachukwu (napastnik) – LKS Śledziejowice

Łukasz Feret (pomocnik) – Słomniczanka Słomniki

Mateusz Feret (pomocnik) – Słomniczanka Słomniki

Piotr Wajda (pomocnik) – zakończył grę

Szymon Wdowiak (pomocnik) – Karpaty Siepraw