Z Michałowianki do Orła

Pierwszym nowym zawodnikiem, którego zobaczymy w Orle na wiosnę jest 23-letni obrońca Jan Kret. Zawodnik pochodzący z Tarnobrzega ma za sobą grę w III lidze w Unii Tarnów, BKS-ie Bochnia i Sparcie Kazimierza Wielka. W rundzie jesiennej był piłkarzem Michałowianki, teraz zagra w naszej drużynie.

– Rundę jesienną spędziłeś w Michałowiance, teraz ta drużyna wycofała się z rozgrywek IV ligi. Dlaczego zdecydowałeś się na grę w Orle?
– Na pewno magnesem jest nazwisko trenera, perspektywa gry w drużynie prowadzonej przez byłego reprezentanta Polski i olimpijczyka. Drugim argumentem byli koledzy, którzy namawiali mnie do gry dla Orła, no i to że mieszkam niedaleko klubu.

– Drużyna jest teraz w okresie przygotowawczym, dużo trenujecie, gracie mecze kontrolne. Jak podoba Ci się w klubie?
– Jest fajnie, jestem zadowolony. W drużynie panuje dobra atmosfera, chcemy jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej i utrzymać IV ligę dla Piasków Wielkich.

– Jakie są Twoje cele sportowe?
– Tak jak mówiłem, przede wszystkim chcemy utrzymać się w IV lidze a w przyszłym sezonie powalczyć może o coś więcej. A indywidualnie, chciałby dalej zdobywać doświadczenie i grać co raz lepiej. Wierzę że w Orle mam na to szansę.

– W takim razie życzymy Ci tego i witamy w Piaskach Wielkich!
– Dziękuję.

 

marber