Zwycięstwo na Parkowej

Młodziki rocznik 2007 w ramach rozgrywek ligowych, rozegrali wyjazdowy mecz z AP Diament Kraków. Mogło się wydawać że mecz z ostatnią drużyną w tabeli będzie spacerkiem. Nic z tego, zawodnicy z Parkowej dość wysoko zawiesili poprzeczkę. Nasi zawodnicy przez dłuższy czas nie mogli sforsować obrony gospodarzy. Liczne ataki naszej drużyny były neutralizowane przed polem karnym. Ale, co się odwlecze to……….. ,po indywidualnej akcji pierwszą bramkę dla Orła zdobył Maciek Kaczmarek. Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem naszej drużyny. W drugiej części meczu nasi zawodnicy jeszcze bardziej docisnęli drużynę gospodarzy , zdobywając cztery bramki. Goli mogło paść jeszcze więcej ,ale zabrakło skuteczności. Należy pochwalić naszą formację obronną, pod dowództwem naszego kapitana Tomka Świderskiego, który rozegrał świetne zawody.

AP DIAMENT Kraków – ORZEŁ Piaski Wielkie 0:6 (0:2)

Skład Orła: J.Jaromin, W.Bąkiewicz, T.Świderski, P.Słowikowski, T.Pachota, M.Wojniak, B.Korzeń, B.Trąbka, G.Kowalczyk, J.Kozieł, M.Kaczmarek.