Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Rejestracja dzieci w systemie PZPN

źródło: PZPN

 

Drodzy rodzice, z przyjemnością informujemy, że szkółka piłkarska KS Orzeł Piaski Wielkie przystąpiła do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich.

 

Czym jest Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich?

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.

Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

 

Jednym z wymogów certyfikacji jest rejestracja wszystkich zawodników na portalu: https://www.laczynaspilka.pl/

W związku z ochroną danych osobowych zwracamy się do Państwa z prośbą o samodzielne rejestrowanie swoich dzieci. Jest to konieczne.

Poniżej przedstawiamy instrukcję „krok po kroku” jak zarejestrować dziecko:

rejestracja zawodnika

Rejestracja trwa ok. 5 minut. Przed rozpoczęciem rejestracji prosimy przygotować zdjęcie profilowe zawodnika. Zdjęcie może być zrobione w domu telefonem. Prosimy aby zdjęcia były robione w koszulce klubowej.

W przypadku problemów z rejestracją prosimy zwracać się do trenera koordynatora lub trenerów prowadzących grupy.

Czas na rejestrację mamy do 30.06.2019 roku. Jeżeli zawodnik nie zostanie zarejestrowany do 30 czerwca, nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu grup treningowych w sezonie 2019/2020.

Więcej o programie certyfikacji można przeczytać tu https://www.laczynaspilka.pl/certyfikacja