Ostatni sprawdzian

Ostatnim sprawdzianem dla podopiecznych Grzegorza Treli przed startem rozgrywek ligowych był sparing z rezerwami Puszczy Niepołomice, rozegrany na boisku Areny Wieliczka.

Prowadzenie w tym meczu objął Orzeł a autorem gola był Mateusz Wrona. Goście z Niepołomic wyrównali ładnym strzałem zza pola karnego w „okienko” bramki Michała Siwieckiego.

Początek drugiej połowy to przewaga graczy Puszczy. Najpierw strzał z rzutu karnego a później szybki kontratak sprawiły, że goście prowadzili 1:3.

Orzeł zabrał się do odrabiania strat, okazji nie brakowało. Dwukrotnie bliski szczęścia był Dominik Tomaszewski, swoje szanse mieli Dawid Tomczuk, Fabian Tatarski i Maciej Śliski. Ostatecznie gracze z Piasków zdobyli jeszcze tylko jednego gola a jego autorem był Maciej Śliski, który trafił z rzutu karnego.

Pierwszy wiosenny ligowy mecz Orzeł zagra 27 marca na boisku J&J Sport Center przy ulicy Winnickiej 40 o godz. 12:30 , jego przeciwnikiem będzie Pogoń Skotniki.

ORZEŁ Piaski Wielkie – PUSZCZA II Niepołomice 2:3 (1:1).

Bramki dla Orła: Mateusz Wrona, Maciej Śliski.

Skład Orła: Siwiecki – Kret, Bartosz, Michura, Sulima, Kądziołka, Kaczor, Tatarski, Wrona, P. Ciesielski, Kozieł oraz Bonczyk, Śliski, Tomaszewski, Filipczyk, Tomczuk, P. Kociołek.