Grad goli w Kocmyrzowie

Aż 13 goli padło w meczu kontrolnym Sokoła Kocmyrzów z Orłem Piaski Wielkie.

Obie ekipy postawiły na ofensywny styl często zapominając o grze obronnej.

Pierwsi gola zdobyli gracze Orła. Piłkę dośrodkowaną z rzutu wolnego przez Macieja Śliskiego, do bramki gospodarzy strzałem głową skierował Krzysztof Kozieł. Sokół doprowadzili do wyrównania, ale już po chwili ponownie prowadził Orzeł a autorem gola był Dominik Tomaszewski.

Drużyna z Kocmyrzowa “goniła” wynik i wyrównała stan meczu po rzucie karnym.

Jeszcze przed przerwą na prowadzenie wyszedł Sokół, jednak w ostatniej akcji tej części gry, ponownie Krzysztof Kozieł strzałem głową wyrównał stan meczu.

Po zmianie stron Sokół objął prowadzenie 5:3  po dwóch golach z … rzutów karnych i teraz to Orzeł musiał “gonić” wynik.

Kontaktowego gola po ładniej drużynowej akcji zdobył Wiktor Karcz, ale po chwili Sokół znów cieszył się z dwubramkowego prowadzenia.

Podopieczni Grzegorza Treli nie rezygnowali. W polu karnym gospodarzy piłkę otrzymał Krzysztof Kozieł, efektownym zwodami ograł obrońcę oraz bramkarza i trafił z najbliższej odległości, 6:5. Ale nie był to koniec.

Obie ekipy strzeliły jeszcze po jednym golu, a autorem trafienia dla Orła był Kacper Ożóg.

W tym meczu na uwagę zasługuje fakt, iż w bramce Orła, po ponad dwuletniej przerwie, wystąpił ponownie Maciej Palczewski. Ten utytułowany zawodnik i trener ostatnio święcił sukcesy jako trener bramkarzy Lecha Poznań. Teraz na dłużej zagości on przy Niebieskiej 2 i będzie pomagał drużynie Orła. Witamy ponownie w drużynie !!!

SOKÓŁ Kocmyrzów – ORZEŁ Piaski Wielkie 7:6 (3:3).

Bramki dla Orła: Kozieł 3, Tomaszewski, Karcz, Ożóg.

Skład Orła: Palczewski – Michura, Partyka, Uwakwe, Testowany I, P. Ciesielski, Kaczor, Matląg, Śliski, Tomaszewski, Kozieł oraz Siwiecki, Łabuś, Karcz, Ożóg, Testowany II.