Zmiana trenera Orła

Trener Grzegorz Trela nie poprowadzi drużyny seniorów Orła Piaski Wielkie w rundzie wiosennej  rozgrywek  V ligi małopolskiej grupy zachodniej.

Szkoleniowiec  złożył rezygnację, która została przyjęta przez władze klubu.

Przygotowanie do rundy wiosennej drużyna z Niebieskiej rozpocznie już pod wodzą nowego trenera, którego nazwisko poznamy jeszcze przed końcem tego roku.

Trener Grzegorz Trela przejął drużynę Orła w lipcu 2021 roku, po jej spadku z IV ligi. Pod jego kierunkiem zespół grał dwa sezony w krakowskiej klasie okręgowej. W czerwcu tego roku po wywalczeniu  drugiego miejsca i udanych meczach barażowych z Górnikiem Wieliczka, Orzeł uzyskał awans do V ligi małopolskiej. Niestety, runda jesienna w tej lidze nie była udana dla piłkarzy z krakowskich Piasków Wielkich. Po debiutanckim zwycięstwie nad Spójnią Osiek-Zimnodół przyszła seria niepowodzeń. W efekcie, na zakończenie rundy jesiennej (Orzeł ma jeszcze do rozegrania dwa zaległe mecze) drużyna zajmuję w tabeli ostatnie miejsce z dorobkiem 8 punktów.

Zarząd klubu składa podziękowania trenerowi Grzegorzowi Treli  za poświęcony czas, wysiłek oraz zaangażowanie w prowadzenie  drużyny. Doceniamy wkład w prace szkoleniową oraz zaangażowanie w kształtowanie umiejętności piłkarskich naszych zawodników.

Życzymy trenerowi  powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję, że posiadane doświadczenie przyniesie sukcesy w przyszłych wyzwaniach.